sobota 25. apríla 2015

Inspirations: New Balance


Buď ich nenávidíte alebo ich milujete. Alebo vás zo začiatku vôbec neočaria, dokonca sa vám nepáčia no zrazu im prídete na chuť. Toto sa dá povedať o viacerých veciach okolo nás, no teraz mám na mysli tieto tenisky, ktoré znova povstali zo záhrobia. 
New Balance sa začali vyrábať v Bostone a neuveríte, no táto spoločnosť vznikla už v roku 1906! Založil ju britský emigrant William J. Riley. Jeho prvý výrobok bol navrhnutý s troma opornými bodmi, čo malo poskytnúť väčší komfort a rovnováhu v topánke. Názov New Balance vraj vznikol tak, že William pozoroval na dvore sliepku a jej dolnú končatinu. Zákazníkom vysvetlil, že sliepka má práve tri pazúry ktoré jej pomáhajú držať správnu rovnováhu /balance/ a týmto spôsobom vznikol patent na jeho prvý model. 
 Tak na začiatok malá "pikoška" z histórie a teraz prejdime k obrázkovej časti! 


Predo mnou je veľmi ťažké rozhodnutie. Ktoré si vybrať - čierne, biele alebo sivé aby sa ku všetkému hodili alebo výrazné, farebné na oživenie outfitu? To je otázka, skoro ako "Byť či nebyť? ". Myslím, že si nakoniec zvolím asi možnosť druhú, no aj tak to bude veľmi ťažké tak držte palce a ak máte pred sebou podobné rozhodnutie aj vy, tak na vás myslím.  


Na záver pár inšpirácií ako NB skombinovať
Aký máte vy vzťah k tejto značke tenisiek? Vlastníte/ rozmýšľate o kúpe nejakých z nich? Podelte sa s nami v komentároch, prípadne pripíšte link, rady sa inšpirujeme aj my! 

Kristína


1 komentár:

  1. Já jsem to právě měla tak, že jsem napřed nechápala, co na tom všichni mají a teď chovám úctu ke každému, na kom je vidím :D a být tebou brala bych spíš ty barevnější, právě třeba ty fialový:)
    Young, wild and free

    OdpovedaťOdstrániť