streda 25. februára 2015

Zendaya Coleman

Milí naši čitatelia!

Coco Chanel raz povedala : ,, Módu si môžete kúpiť ale štýl musíte mať.'' . A mala úplnú absolútnu pravdu....

V dnešnom článku by som vám rada bližšie predstavila štýl Zenday Coleman. 
Iste, všetci fanúšikovia Disney Channel ju už dávno poznajú ako detskú hviezdičku zo známeho tanečného seriálu Na parket Chicago, no táto žena pravidelne dokazuje, že aj po skončení natáčania pre Disney jej hviezda nezhasína ale práve naopak - žiari stále jasnejšie. 


Milujem, milujem, skrátka milujem jej štýl!!! Je ako módny schizofrenik - na jednej strane ju môžme vidieť v krásnych ladných ženských outfitoch a na strane druhej zas v roztrhaných teplákoch, najnovších NIKE teniskách a voľnom tričku. Zosobňuje podľa môjho názoru ideálny štýl a keby som mohla /a v prvom rade na to všetko mala prostriedky :D/ kúpila by som si všetky kúsky z jej šatníka!
Osobitnou kapitolou je jej kráľovská hriva o ktorú je určite kráľovsky postarané. Štýl bohyne dotvárajú plné pery, perfektný make-up a dokonalá postava.

Snažím sa mať vlastný štýl, nebyť ovplyvnená celebritami a módnymi výstrelkami. No keby som si mala vybrať niekoho, kto stelesňuje podľa môjho názoru ideálny štýl - Zendaya by vyhrala na plnej čiare. :)Určite sledujte jej instagram a nechajte sa inšpirovať ;) 
Aký je váš názor na jej štýl? Ovplyvňuje niekto váš šatník? And.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára