piatok 30. augusta 2013

Tipy na filmy 2

Po dlhšom čase, vám dnes prinášam článok, ktorý sa bude týkať filmov. V poslednej dobe mám dosť veľa času, počasie už nie je najkrajšie, tak len pozerám a pozerám. Vybrala som tie najlepšie, prvé dva z nich by som dokonca zaradila medzi najlepšie aké som videla. K filmom vám písať budem len veľmi stručne, pretože ide o to, aby ste nevedeli o čom sú, tam je ten moment prekvapenia ;)

1. Iluzionista ( The Illusionist)
Tento film je najlepšie si pozrieť osamote, poriadne sa na neho sústrediť a vtedy si ho budete môcť vychutnať od začiatku až dokonca ;) Film je okrem iného natáčaný aj v Prahe a so skvelým hereckým obsadeným.  Prezradím vám len, že nie všetko je také, aké sa zdá byť. 2. Čistá duša (A Beautiful mind)
Niet o čom, tento film je o matematikovi ktorý svet vidí tak, ako nikto iný. Nechajte sa tak isto prekvapiť. Možno sa vám film bude zdať zo začiatku nudný ( tak ako mne :D ) ale ono to príde ;) 
3. Kyberšikana (Cyberbully)


Film ktorý ukazuje na každodenný život na sociálnych sieťach, dosť poučiteľný, pretože slová vedia naozaj ublížiť. 

Dá sa pozrieť aj na youtube
 4. Orphan (Sirota)


Na tomto horore sa mi páči, že nie je ako ostatné. Nie je strašidelný hneď od začiatku, pretože Ester sa javí ako milé, malé dievčatko. No nie je ani milé a ani malé. 


Kristína. 

P.S: Aké dobré filmy ste si v poslednej dobe pozreli vy? Budem rada ak v komentároch necháte nejaké odporučenia ;) 
2 komentáre:

 1. Orphan je můj oblíbený film!! :)

  Chtěla bych tebe a tvé čtenáře pozvat k sobě na blog, kde právě probíhá giveaway na tém back to school :) Budu ráda, když se zúčastníte! :)

  http://tereziiestaysalive.blogspot.cz/2013/08/ready-for-school.html

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Iluzionista jsem viděla, ale moc si to nepamatuju, ale vím, že to bylo pěkný :D
  http://www.head-up-baby.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť